Bezpłatna oferta dla użytkowników przetworów konopi oraz ich rodzin – Nie pozwól by trawa Cię przerosła.

W ramach projektu realizowanego już kolejny rok przez Fundację SAMSARA zapraszamy na bezpłatny zintegrowany program terapeutyczny dla użytkowników marihuany oraz ich bliskich i rodzin “Nie pozwól, by trawa Cię przerosła”.

Projekt ten uwzględnia udział pacjentów zarówno w programie Candis, jak i w dodatkowych działaniach takich jak: indywidualna pogłębiona psychoterapia oraz Krótkoterminowa Terapia Par wspierająca leczenie uzależnień tworząca holistyczny model terapeutyczny.

Kwalifikacja do programu Candis daje możliwość udziału w dziesięciu bezpłatnych sesjach terapeutycznych.

Dodatkowo, po uzgodnieniu z terapeutą, można korzystać z innych form pomocy terapeutycznej.

Zadanie publiczne jest realizowane w ramach Narodowego Programu Zdrowia i współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia w ramach konkursu przeprowadzonego przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

Program CANDIS to krótkoterminowy, modułowy program terapii dla osób powyżej 16. roku życia uzależnionych od marihuany lub innych przetworów konopi. Jest on prowadzony w warunkach ambulatoryjnych. Program kładzie nacisk na trzy elementy leczenia: terapię wzmacniającą motywację, terapię poznawczo-behawioralną i techniki treningu rozwiązywania problemów. W ramach projektu realizowanego przez Fundację Samsara, a współfinansowanego ze Użytkowników przetworów konopi zapraszamy na bezpłatną konsultacji i sesje programu CANDIS. Projekt jest realizowany przez Fundację Samsara, a współfinansowany