Joanna Kozłowska

Nazywam się Joanna Kozłowska, jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień oraz psychoterapeutą.

Ukończyłam studia psychologiczne oraz Studium Terapii Uzależnień organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uzyskałam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień KBPN nr SP/1126/2015.

Jestem w trakcie 4-letniego Kursu Psychoterapii w Krakowskim Ośrodku Psychoterapii Systemowej. Pracuję w nurcie systemowo – psychodynamicznym, korzystając jednocześnie z wiedzy i rozumienia proponowanego przez inne podejścia teoretyczne. Staram się stale podnosić swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach, a swoją pracę poddaję superwizji.

Ukończyłam cykl szkoleń z terapii poznawczo – behawioralnej w profilaktyce i terapii uzależnień, szkolenia z dialogu motywującego oraz  profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych.

Posiadam doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi, w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i grupowej, treningów i warsztatów psychoedukacyjnych oraz konsultacji psychologicznych.

Doświadczenie zdobywałam między innymi w czasie staży w placówkach stacjonarnych w Toruniu i Sopocie, pracując z młodzieżą w Ośrodku rehabilitacji i terapii psychiatrycznej dla osób z podwójną diagnozą w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie, w Oddziale Leczenia Uzależnień w Szpitalu MSWiA w Otwocku. Aktualnie pracuję z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi oraz DDA/DDD w ramach Poradni Leczenia Uzależnień w Szpitalu MSWiA w Otwocku.

Zapraszam na konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną i grupową dorosłych, warsztaty psychoedukacyjne, terapię rodzinną oraz par.

Joanna Kozłowska – ZnanyLekarz.pl